MONTOVANÝ KOTEREC PRE PSA VÄČŠÍ 3,5x2,5m

Vaša cena: € 1 564,78
Bez DPH: € 1 293,21
Dostupnosť: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Montovaný koterec pre psa veľ 3,5x2,5. Koterec pre väčšie plemená psov. Strecha so sklonom dozadu. Možnosť podlážky z fošní
 
Montovaný koterec pre psa veľ 3,5x2,5. Koterec pre väčšie plemená psov. Strecha so sklonom dozadu. Možnosť podlážky z fošní

Väčší koterec pre psa 3,5x2,5

Technické údaje:

ŠÍRKA - 3,5m
DĹŽKA - 2,5m
VÝŠKA SPREDU - 1,70 m
VÝŠKA ZOZADU 1,50m
STRECHA - so sklonom dozadu

Popis koterca:

Montovaný koterec pre psa s rozmermi 3,5m x 2,5m. Konštrukcia je vykonaná z pozinkovaných profilov: rám z U-profilov 40x30, a zvlášť zahnuté profily s miernymi okrajmi predstavujú zvislú výplň rámov. Pod strechou sa nachádza priečka vykonaná z U-profilov 60x30. Celok je zoskrutkovaný pomocou skrutiek a strešný plech pomocou skrutiek. Dodatočne je koterec vybavený dverami so zástrčkou (existuje možnosť zmeny umiestnenia dverí).

Zákazková výroba! Koterec vám upravíme podľa Vášho želania. Okrem umiestnenia dverí môžete vyberať z týchto variantov. Pri každej variante je uvedený príplatok. Neváhajte a volajte nonstop na našu zákaznícku linku. Radi Vám pomôžeme so správnym výberom klietky.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.