PSIE KOTEREC PRE VEĽKÁ PLEMENÁ 3,5x3m

Vaša cena: € 1 738,70
Bez DPH: € 1 436,94
Dostupnosť: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Psie koterec pre veľké plemená 3,5x3m. Koterec pre veľké plemená psov. Výhodná ponuka, doprava zadarmo!
 
Psie koterec pre veľké plemená 3,5x3m. Koterec pre veľké plemená psov. Výhodná ponuka, doprava zadarmo!

Psie koterec pre veľké plemená 3,5x3m

Technické údaje:

ŠÍRKA - 3,5m
DĹŽKA - 3m
VÝŠKA SPREDU - 1,70 m
VÝŠKA ZOZADU 1,50m
STRECHA - so sklonom dozadu

Popis koterca:

Predmetom predaja je štandardná koterec s rozmermi 3,5m x 3m. Konštrukcia je vykonaná z pozinkovaných profilov: rám z U-profilov 40x30, a zvlášť zahnuté profily s miernymi okrajmi predstavujú zvislú výplň rámov. Pod strechou sa nachádza priečka vykonaná z U-profilov 60x30. Celok je zoskrutkovaný pomocou skrutiek a strešný plech pomocou skrutiek. Dodatočne je koterec vybavený dverami so zástrčkou (existuje možnosť zmeny umiestnenia dverí).

Zákazková výroba! Koterec vám upravíme podľa Vášho želania. Okrem umiestnenia dverí môžete vyberať z týchto variantov. Pri každej variante je uvedený príplatok. Neváhajte a volajte nonstop na našu zákaznícku linku. Radi Vám pomôžeme so správnym výberom klietky.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.