ELEKTRICKÝ OHRADNÍK PRE PSY D-FENCE 1001

Vaša cena: € 173,87
Bez DPH: € 143,69
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Elektrický ohradník pre psov d-fence 1001. El. ohradník rádiový s obvodom až 1200m, pomôže aby pes neutekal.

Elektrický ohradník pre psov d-fence 1001

Pomocou kompletu neviditeľného plota d-fence 1001 vytvoríte inštaláciu 300 - 1200 m. Balenie neobsahuje anténny drôt, ktorý je nutné objednať zvlášť z nasledujúcej ponuky podľa celkovej dĺžky Vašej inštalácie. Správnu funkciu inštalácie garantujeme iba pri nákupe vhodného prierezu drôtu (v závislosti na veľkosti pozemku). D-fence 1001 je jeden z najlacnejších ohradníkov pre psov na našom trhu s dostatočným dosahom.


Dĺžka inštalácie - doporučený prierez drôtu
do 300 m - 1 mm2
300 m - 500 m - 1,5 mm2
500 m - 1200 m - 2,5 mm2

Ak drôt nezakúpite u nás ani u našich predajcov, neposkytujeme Vám na takúto inštaláciu záruku správnej funkčnosti.

 

Vďaka elektronickému neviditeľnému plotu sa Váš pes veľmi rýchlo naučí rešpektovať hranice definovaného priestoru a bude sa slobodne pohybovať iba v miestach, kde mu nehrozí žiadne nebezpečenstvo.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.