ELEKTRONICKÝ OHRADNÍK PRE PSY DFENCE 101

Vaša cena: € 217,35
Bez DPH: € 179,63
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Elektronický ohradník pre psov d-fence 101. Psie ohradník od DOGtrace s obvodom až 300m proti úteku psov.

Elektronický ohradník pre psov d-fence 101

Pomocou kompletu neviditeľného plota d-fence 101 vytvoríte inštaláciu až do dĺžky 300 m. Balenie obsahuje 100 m drôtu s prierezom 1 mm2, s možnosťou dokúpenia anténneho drôtu o priereze 1 mm2.

Elektronický neviditeľný plot d-fence je moderný vysoko efektívny systém umožňujúci jednoducho a rýchlo vymedziť hranice priestoru, v ktorom sa môže váš pes slobodne pohybovať. Tento systém ponúka ideálne riešenie v prípadoch, keď Váš pes nerešpektuje existujúci plot a neustále uteká z Vášho pozemku, alebo ak potrebujete ohraničiť oblasti vnútri Vášho pozemku a nechcete, aby do nich mal Váš pes prístup, napríklad detské pieskovisko, záhradný bazén, okrasné záhony atď . Celé zariadenie možno tiež veľmi ľahko nainštalovať aj v miestach, kde klasický plot nie je možné použiť.

Popis produktu
Vďaka elektronickému neviditeľnému plotu sa Váš pes veľmi rýchlo naučí rešpektovať hranice definovaného priestoru a bude sa slobodne pohybovať iba v miestach, kde mu nehrozí žiadne nebezpečenstvo.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.