Naše zboží

MATERSKÁ SADA NA KŔMENIE PRO PSY 10ml

Vaša cena: € 4,30
Bez DPH: € 3,56
Dostupnosť: Skladem 11 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Materská sada na kŕmenie šteniatok 10ml / 3 silikónové cumlíky

Materská sada pre psov 10ml

Materský set na kŕmenie vašich šteniatok obsahuje fľaštičku 10 ml a tri silikónové nástavce, ktorými sa šteňatá kŕmia. Tento set je vhodný ako pre kŕmenie šteniat, tak pre ich dokrmovanie. Vďaka mierke budete vždy presne vedieť, koľko psík zjedol. Fľaštičku možné naplniť mliekom alebo tekutú stravou.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.