Naše zboží

DOG ACTIVITY GOODY SÁČOK NA MAŠKRTY

Vaša cena: € 17,35
Bez DPH: € 14,34
Zľava: 33.39 %
Běžná cena: € 26,04
Ušetríte: € 8,70
Dostupnosť: Skladem 4 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
DOG ACTIVITY GOODY sáčok na maškrty 11x16 cm

Pamlskovník Dog activity Goody od Trixie je vyrobený z vysoko kvalitného odolného nylonu s reflexnými znakmi pre väčšiu bezpečnosť prechádzok s vašim psím spoločníkom. Veľkosť pamlskovníku je 11x16cm


• v hrdle pamlskovníku je spevňujúci krúžok, ktorý umožňuje pohodlné vyberanie pochúťok z pamlskovníku a jeho ovládanie zvládnete jednou rukou, vybrať maškrtu a privretím krúžku uzavrieť pamlskovník

• na prednej strane je malé vrecko
• pamlskovník má klip pre upevnenie na opasok alebo k pásu nohavíc
• nylon sa ľahko čistí

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.