DENTÁLNE KRÍŽE S KALCIOM MIX 700g

Vaša cena: € 12,13
Bez DPH: € 10,83
Dostupnosť: Skladem 15 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Dentálne kríže s kalciom je dentálna maškrta pre psov obmedzujúci tvorbu zubného kameňa vo veľkom úspornom balení.

Dentálne kríža s kalciom vo výhodnom balení. Šťavnatá mäsová pochúťka pre psov. Dentálne kríže sú dentálnou maškrtou pre psov obmedzujúci tvorbu zubného kameňa.

 

PREČO SI VYBRAŤ TIETO DENTÁLNE KRÍŽE S KALCIOM?

 

- plnia účel maškrty a kefky dohromady
- šetrne odstraňuje nečistoty zo zubov
- sú vhodné pre všetky plemená psov
- možno ich ľahko natrhať na požadovanú veľkosť

 

Dentálne kríže pre psov obmedzujú tvorbu zubného kameňa a pomáhajú k udržaniu zdravého chrupu. Pri žuvaní dochádza k veľmi šetrnému mechanickému oteru nečistôt zo zubov. Dentálne kríže obsahujú prírodné vitamíny, mäso, živočíšne produkty a minerály. Štvoro farebných krížov možno odmeňovať aj menšie plemená psov, lebo sú mäkšie konzistencie a možno ich ľahko natrhať na menšie kúsky.
Dentálne kríže sú pochúťkou za veľmi priaznivú cenu, ktorá, ak ste ju ešte neskúsili, bude pre psíka zaujímavým spestrením.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.