MÄSOVÁ POCHÚŤKA PUSSI DROPS MIX 90g

Vaša cena: € 1,70
Bez DPH: € 1,51
Dostupnosť: Skladem 9 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Maškrta pre psov pussi drops je mäsovou pochúťkou pre psov k bežnej dennej kŕmnej dávke. Obsahuje prírodné vitamíny, mäso, živočíšne produkty, minerály.

Maškrta pre psov, ktorá obsahuje prírodné vitamíny, minerály, mäso, živočíšne produkty. Cvičíte svojho psa a potrebujete ho často odmeňovať? S obrovským množstvom malých Drops si vystačíte dlhú dobu a to za veľmi malý peniaz.

Tento snack Pussi drops je určený síce pre všetky plemená psov, najvhodnejšie je však pre malé rasy. Vrecúško obsahuje veľké množstvo malých farebných maškŕt žltej, červenej a hnedej farby, ktoré už nie je potrebné deliť na menšie kúsky. Možno nimi psíkov rovno odmeňovať. Vďaka veľkosti sa nemusíte báť, že bude váš maznáčik ihneď nasýtený, ba naopak, vyvoláte v ňom neodolateľnú túžbu po ďalších dobrůtkách.

Praktický devadesátigramové vrecúško vám zaručí maškrty skŕmiť skôr ako okorají a tak má psík stále čerstvé bonbonky.

Snaky sú vyrobené českým výrobcom Delikapet. Vďaka domácej výrobe, ktorá podlieha pravidelným kontrolám, máte zaručenú kvalitu produktov.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.