CHRÁNIČ AUTOSEDAČEK, PODLOŽKA NA PSY

Vaša cena: € 65,17
Bez DPH: € 53,86
Zľava: 39.8 %
Běžná cena: € 108,26
Ušetríte: € 43,09
Dostupnosť: Skladem 3 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Autopoťah Ekonómy červený 50 x 50 x 50 x 130 cm

Kvalitný autopoťah ochranný na zadné sedadlá. Autopoťah je ideálna ochrana interiéru automobilov od chlpov, špiny a mechanického poškodenia. Otvory na pripútanie psa do bezpečnostných pásov. Materiál vysoko kvalitný nylon. Jednoduchá inštalácia. Veľmi jednoduchá údržba – autopoťah stačí umyť prúdom teplej vody, utrieť handrou alebo jemnou kefou. Univerzálny rozmer, vhodný na rôzne typy automobilov. Autopoťah zdobí potlač labky.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.