Naše zboží

AUTOPOŤAH NA ZADNÉ SEDADLÁ S VYHRIEVANÍM

Vaša cena: € 77,83
Bez DPH: € 64,32
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Autopoťah na zadné sedadlá s vyhrievaním veľkosti 1,45 x 1,6m

- autopoťah veľkosti 1,45x1,6m je určený pre zadné sedadlá a je vyrobený z kvalitného nylonu, ktorý sa ľahko udržuje jednoduchým zotretím od nečistôt, povrch odpudzuje vodu

- komfortný autopoťah je s vykurovaním, zdroj je pripojenie do zásuvky zapaľovača vo vašom automobile

- vyhrievaná je len časť autopoťahu a preto má pes možnosť si vybrať, či chce ležať na teplejšie či chladnejšie podložke autopoťahu

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.