Probíhají dovolené! Sklad funguje, objednávky odesíláme, emaily budou vyřizovány příští týden. Děkujeme.

CHLADIACA PODLOŽKA PRE PSOV

Vaša cena: € 65,17
Bez DPH: € 53,86
Dostupnosť: Skladem 7 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Chladiaca podložka pre psov, chladivá podložka pre horúce letné počasie

Chladiaca podložka pre psov a mačky, ktorá dopraje zvieratku maximálny komfort aj v inak neúnostých letných podmienkach.

Chladiaci efekt začína pri kontakte zvieraťa s podložkou. Dochádza k vzniku endotermické reakcie, pri ktorej sa spotrebuje teplo, ktoré maznáčik vydá. Táto endotermická reakcia trvá niekoľko hodín. Podložku nie je treba pred použitím chladiť. Pri vyšších teplotách (nad 25°C) odporúčame vložiť podložku pred použitím do chladničky pre super chladivý účinok. Podložka sa sama uvedie do pôvodného stavu, akonáhle ju zviera opustí. Neperte v práčke, stačí ju prejsť vlhkým hadýrkem. Ideálne využitie je napríklad do aut.
Velikost 50x90cm

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.