Naše zboží

FLAUŠOVÁ DEKA S LABKAMI 100x70cm

Vaša cena: € 11,70
Bez DPH: € 9,67
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Béžová flaušová deka pre psa s čiernymi labkami o veľkosti 100x70cm.

Béžová flaušová deka pre psov s čiernymi labkami o veľkosti 100x70cm od Trixie. Dostatočne veľká a pohodlná pre pohodlie Vášho psíka.
Béžová deka je veľmi praktická farba, pretože sa bude hodiť do rustikálnych interiérov a do interiérov ladených do žltej či hnedej farby.
Deku môžete použiť ako prehoz cez sedačku či posteľ a zabrániť tak psíkovi v zničení drahého nábytku. Psie deku ale môžete položiť aj na zem, aby si mal psík kam ľahnúť a neodpočíval na tvrdom povrchu. Nie je to síce mäkký, teplý pelech, ale je to oveľa pohodlnejšie, než ležať na tvrdé a studené podlahe.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.