SÁČKY NA EXKREMENTY 10.000 ks

Vaša cena: € 130,39
Bez DPH: € 107,76
Zľava: 38.8 %
Běžná cena: € 213,04
Ušetríte: € 82,65
Dostupnosť: Skladem
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Z ekologického hľadiska nezávadné, recyklovateľné fólie na psie exkrementy. 200 blokov po päťdesiatich sáčkoch.

Sáčky na psie exkrementy 200 blokov = 10.000 sáčkov

Má vaše mesto problém s psíkmi a udržiavaním poriadku na verejných miestach?
 

Vrecká na zber psích exkrementov sú vhodné predovšetkým pre obce a mestá na udržiavanie poriadku na verejných miestach, parkoch. Majitelia psov, ktorí používajú sáčky na psie exkrementy, napomáhajú svojím prístupom k zlepšeniu životného prostredia v mestách i obciach.

Pre výrobu zváraných výrobkov z HDPE, ktorých tepelná odolnosť je -50 ° C do +110 ° C, sú ako polotovar používané fólie, pre ktoré bol registrovaný chránený obchodný názov MIKROTEN®.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.