Naše zboží

STĹPIK NA KOŠE A DRŽIAKY

Vaša cena: € 52,13
Bez DPH: € 45,33
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
200 cm vysoký kovový stĺpik. Slúži na uchytenie košov na exkrementy a alebo držiaka vreciek.

200 cm vysoký kovový stĺpik

Jedná sa o kovový stĺpik 200 cm vysoký s priemerom 6 cm. V spodnej časti je vyvŕtaná diera pre vloženie kotviaceho roksoru tak, aby sa po zabetónovaní stĺpik v krajine nepretáčal. Na vrchnej strane tyčky je stĺpik zakončený plastovou zátkou, aby do stĺpika nepršalo.

Kovový stĺpik slúži na uchytenie držiaku na psie sáčky a alebo koše na exkrementy.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.