DELIKAN CESTOVINY S MORSKÚ RIASOU 3kg

Vaša cena: € 6,48
Bez DPH: € 5,78
Dostupnosť: Skladem
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Cestoviny zn. Delikan, ktoré nemusíte variť, stačí preliať horúcou vodou.

Prednosti: Cestoviny nie je nutné variť, ako doplnok stravy sa podávajú buď v suchom stave, alebo ich stačí preliať teplou vodou, mliekom, alebo vývarom. Používajú sa aj ako príloha k mäsu, alebo konzervám. Dávkovanie: Dávku si určí každý chovateľ sám alebo podľa potreby, prípadne chuti psa. Po obmedzenú dobu je možné kŕmiť psa len cestovinami. Zloženie: Obilniny (pšenica, kukurica, jačmeň), minerálne látky.

Deklarované akostné znaky: Dusíkaté látky 9%

Skladovanie: krmivo skladujte v suchom, chladnom a vzdušnom mieste.

Doba použiteľnosti: 18 mesiacov od dátumu výroby v pôvodných uzavretých obaloch.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.