Naše zboží

PROTIŠTEKACÍ OBOJOK CANICALM EXCEL

Vaša cena: € 152,13
Bez DPH: € 125,73
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Protištekací obojok Caniçal modernej koncepcie s externým nastavením citlivosti.

Popis:

Elektronický protištekací obojok modernej koncepcie.

Obojok je spúšťaný chvením kože na krku pri štekaniu, reakciou je zvukové upozornenie, okamžite nasledované stimulačnými impulzy. Po pochopeniu súvislosti psom je neskôr možné používať už len zvukový signál.
Z princípu funkcie vyplýva, že prístroj reaguje výlučne len na štekanie psa, ktorý ho má na krku, takže je vylúčené, aby bol uvedený do chodu štekotom cudzieho psa.

Obojok má praktické nastavenie citlivosti otočným prepínačom.


Činnosť:
Pri prvom zaštekaniu vydá obojok zvukové upozornenie.
Ak pes zašteká v priebehu nasledujúcich 30 sekúnd znova, obojok vydá zvukové upozornenie a stimulačný impulz (slabý, zvyšujúci sa alebo silnejší - podľa nastavenia módu).

Ak pes prestane štekať počas aspoň 30 sekúnd, obojok pri ďalšom zaštekaniu začne fungovať vyššie popísaným spôsobom znova od začiatku (tj. počnúc iba zvukovým upozornením).

Stimulačné impulzy je možné vypnúť nastavením módu činnosti 1 (iba zvuk).

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.