SPREJOVÝ ANTIŠTEKACÍ OBOJOK CITRONELLA

Vaša cena: € 130,39
Bez DPH: € 107,76
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Sprejový antištekací obojok pre psov. Kvalitný obojok proti štekaniu zn. Caniçal s vôňou citronella.

Protištekací obojok na princípe spreja.

Štekanie psa je snímané miniatúrnym mikrofónom na prístroji, ktorý má pes zavesený na krku. Tým sa aktivuje obojok a vystrekne smerom k ňufáku psa dávku spreja. Náplň môže byť podľa voľby bez vône, s vôňou citronela alebo levanduľa.

Z princípu funkcie vyplýva, že prístroj reaguje nielen na štekanie psa, ktorý ho má na krku, ale aj na prípadné zaštekanie iného psa v blízkosti.

Obojok sa veľmi ľahko dopĺňa zvolenú náplňou zo zásobníka, ktorý je súčasťou dodávky obojku a ďalej je možné samostatne doobjednať.

Vyrába sa v dvoch farebných variantoch, biela (slonová kosť) a čierna a v troch druhoch náplne (bez vône, citronela, levanduľa).

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.