Naše zboží

BEŽECKÝ PÁS PRE PSOV MALÝ

Vaša cena: € 1 086,91
Bez DPH: € 898,28
Dostupnosť: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Bežecký pás pre psov Dog Pacer SMALL pre malé a stredné psy do 25 kg.
 
Bežecký pás pre psov Dog Pacer SMALL pre malé a stredné psy do 25 kg.

Bežecký pás pre psov

Bežecký trenažér Dog Pacer SMALL pre malé a stredné psy do 25 kg. Tento pás na behanie je skvelou pomôckou, ktorú dostanete psa do formy bez ohľadu na počasie vonku. Budete mu môcť dopriať vždy toľko záťaže, koľko potrebuje. Diely LCD monitora ľahko uvidíte rýchlosť, čas, vzdialenosť a spálené kalórie.

 

rýchlosť: 0,1-12 km / h

LCD computer monitorujúci rýchlosť, čas, vzdialenosť a spálené kalórie

rozmery bežeckej plochy: 93 x 43 cm

skladovacie rozmery: 117 cm x 66 cm x 28 cm

rozmery stroja: 107 cm x 55 cm x 72 cm

max. nosnosť: 25 kg

hmotnosť: 22 kg

220 V

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.