ŠIBENICA KE STRIHACIEMU STOLU 100x70cm

Vaša cena: € 78,22
Bez DPH: € 64,64
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Šibenica strihacieho stola na psov Vivog 100cm x 70 cm.

Šibenica k stolom na strihanie

Šibenica k stolu na strihanie psov o veľkosti 100x70cm. Jedná sa o veľkú šibenicu z odolného materiálu, ktorú je možné pomocou upevňovacej skrutky veľmi ľahko pripevniť k Vášmu stolu. Táto šibenice udrží aj psy väčších a veľkých rás.

Systém úchytky je univerzálny, držiak na psov možno teda použiť nielen na stoly zn. Vivog, ale aj na stoly iných značiek.

Produkt sa skladá z dvoch dielov, ktoré sú zasaditelné do seba. Oba diely potom bez ďalšieho náčinia len zoskrutkujete k sebe. Vrchný diel, teda kratší z týchto dvoch, je osadený tromi hákmi na úväzy.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.