STRIHACIE STROJČEK MOSER 1400 10W

Vaša cena: € 60,83
Bez DPH: € 50,27
Zľava: 6.67 %
Běžná cena: € 65,17
Ušetríte: € 4,35
Dostupnosť: Skladem
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Strihacie stojok Moser typ 1400 10W. Kvalitný strihací strojček na psov od nemeckého výrobcu.

Moser 1400

Elektrický strihací stojok Moser typ 1400 10W je lacným, ale kvalitným strojčekom na psov pre domáce strihanie. Výrobok od známej nemeckej spoločnosti založenej v roku 46, je dnes jedným z najvýznamnejších svetových výrobcov strihacích strojčekov. Tento model je už rokmi preverený, funkčný a bezporuchový, jedná sa o najpredávanejší model zn. Moser.

 

Súčasťou balenia je kovová strihacia hlavice šírky 46 mm, výška strihu 0,1 - 3 mm s aretáciou posuvu. Hlavy na holiaci strojček dokáže nasadiť aj technický lajk a tak nebude semebenší problém ani s brúsením. Ak si budete kupovať rovno náhradné hlavice, aby ste mohli strihať aj v čase, keď sa Vám tupá hlavica brúsia, navštívte túto sekciu.

Pokiaľ zháňate strojček na strihanie psov lacno, iste oceníte, že je súčasťou balenia tiež nasledujúce: 4 x prídavný hrebeň - 4,5mm, 9mm, 14mm, 19mm, nožnice, olejček, kefka na čistenie a užívateľská príručka.

Technické parametre: vibračný motor 6.000 ot / min., Výkon max. 10 W, hmotnosť 520g

Upozornenie: Na planžety holiaceho strojčeka používajte špeciálny olej, ktorý je súčasťou sady. V žiadnom prípade nepoužívajte iné domáce oleje.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.