Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

HOVĚZÍ ROHY 500g

Vaša cena: € 6,48
Bez DPH: € 5,63
Zľava: 50.17 %
Běžná cena: € 13,00
Ušetríte: € 6,52
Dostupnosť: Prodej skončil
 
Půlkilogramový trvdý, odolný pamlsek hovězích rohů

PROČ ZVOLIT TENTO PAMLSEK:


- střední velikost (vhodné pro všechny rasy)

- sušené jen vzduchem, bez barviv, konzervantů a jiných látek
- velmi odolné


Sušené volské rohy o velikosti cca 15-20cm jsou vhodnou pochoutkou pro malá, střední i velká plemena psů. Pamlsky jsou odolné, vhodné na žvýkání. Vyrobeno bez barviv, konzervantů, dochucovadel a jiných látek, které nemají ve zdravých pamlscích co dělat.


 

Nakupte zrychleně množství, které nejčastěji volí ostatní zákazníci

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.