HOVÄDZIE ŠĽACHA SUŠENÁ 1kg

Vaša cena: € 11,70
Bez DPH: € 10,44
Zľava: 61.57 %
Běžná cena: € 30,44
Ušetríte: € 18,74
Dostupnosť: Skladem 5 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Hovädzie šľacha je pochúťkou pre psíkov, ktorý nemajú problém s nadváhou.

Hovädzie šľacha sušená 1kg.

 
VYBERIETE SI HOVÄDZIE ŠĽACHY?


- chutná žuvacie pochúťka
- prírodné, bez konzervantov a farbív
- šetrným sušením sú zachované vitamíny a minerály
- sú vhodným doplnkom pre zdravé chrupavky, kosti, šľachy a zuby
- posilňujú žuvacie svaly a ďasná

 

Sušená hovädzia šľacha je jedným z univerzálnych zdraviu prospešných maškŕt, ktorá obsahuje prírodný proteín, kolagén a elastín, čo pomáha udržiavať chrupavky, kosti, šľachy a zuby v dobrom stave. Sušená hovädzia šľacha je vynikajúcou maškrtou pre posilnenie žuvacích svalov a ďasien. Sušené šľachy pre psy pomáhajú udržiavať zdravý chrup a priaznivo pôsobí na črevnú flóru.


Tieto hovädzie šľachy pre nás sušia český výrobca s mnohoročnými skúsenosťami, ktorého výroba podlieha prísnemu veterinárnemu dohľadu.


My sami máme sušené maškrty veľmi radi, lebo vždy vieme čo kupujeme. Je to maškrta, ktorá sa nedá ničím oklamať, ani nastaviť, maškrta stopercentne prírodné kvality.

 

Nakupte zrychleně množství, které nejčastěji volí ostatní zákazníci

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.