HOVÄDZIE UCHO SUŠENÉ 1ks

Vaša cena: € 1,26
Bez DPH: € 1,13
Zľava: 27.5 %
Běžná cena: € 1,74
Ušetríte: € 0,48
Dostupnosť: Skladem 60 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Hovädzie ucho sušené pre všetky plemená psov.

Novinka, hovädzie ucho sušené

 

PREČO ZVOLIŤ TÚTO MAŠKRTU:

 

- dlhá výdrž / nízka cena
- vhodné ku žuvaniu, posilňuje ďasná a chrup

 

Nebolo by pekné vášho drobčeka každý deň niečím prekvapiť? Ponúknite maznáčikovi uši veľkosti cca 15- 22cm k dlhému žuvaniu.

 

Nakupte zrychleně množství, které nejčastěji volí ostatní zákazníci

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.