PAŽERÁK HOVÄDZIE SUŠENÝ 1kg

Vaša cena: € 25,65
Bez DPH: € 22,90
Zľava: 34.44 %
Běžná cena: € 39,13
Ušetríte: € 13,48
Dostupnosť: Skladem 10 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Pažerák hovädzie je silne aromatická veľmi lákavá pochúťka pre psov

Sušený hovädzie pažerák 1kg

 
PREČO HOVÄDZIE PAŽERÁK PSÍKOM CHUTNÁ?


- je prírodný, bez konzervantov a farbív
- je silne aromatický a pre psíkov lákavý
- čistí pejskův chrup
- posilňuje žuvacie svaly

 

Sušený hovädzie pažerák pomáha udržiavať zdravý chrup a posilňuje žuvacie svaly a ďasná. Je stopercentne prírodný bez konzervantov a farbív. Jeden hovädzie pažerák meria cca 12x3x3 cm.

 

My sami máme sušené maškrty veľmi radi, lebo vždy vieme čo kupujeme. Je to maškrta, ktorá sa nedá ničím oklamať, ani nastaviť, maškrta stopercentne prírodné kvality.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.