Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

KAČACIE PAPRČKY 1kg

Vaša cena: € 10,83
Bez DPH: € 9,41
Zľava: 16.72 %
Běžná cena: € 13,00
Ušetríte: € 2,17
Dostupnosť: Prodej skončil
 
Dozlatista vysušené kačacie paprčky bez pazúrikov pre psov.

PREČO SUŠENÉ KAČACIE PAPRČKY?


- patrí medzi diétne maškrty
- sú prírodné, bez konzervantov a farbív
- jedná sa o ľahkú pochúťku, ktorá vonia a chutí
- paprčky sú bez pazúrikov a preto ich už nie je potrebné upravovať
- 1kg balenie obsahuje 70-80 ks paprčiek
- veľkosť 1 paprčky je 12 cm

 

Sušené kačacie paprčky majú veľa skvelých vlastností. Obsahujú veľké množstvo kolagénu, vápnika, elastínu a fosforu, pomáhajú udržiavať zdravý pohybový aparát a odďaľujú tak problémy s kĺbmi. Sú prírodné bez konzervantov a farbív.

 

My sami máme sušené maškrty veľmi radi, lebo vždy vieme čo kupujeme. Je to maškrta, ktorá sa nedá ničím oklamať, ani nastaviť, maškrta stopercentne prírodné kvality.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.