KRÁLIČIE UŠI PRE PSOV SUŠENÉ 1kg

Vaša cena: € 13,00
Bez DPH: € 11,61
Zľava: 50.08 %
Běžná cena: € 26,04
Ušetríte: € 13,04
Dostupnosť: Vyprodáno
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Králičie uši pre psov vo výhodnom baleniu
 
Králičie uši pre psov vo výhodnom baleniu

Králičie uši sú sušenú pochúťkou vhodnú nielen pre malé a stredné plemená psov.

 

PREČO ZVOLIŤ KRÁLIČIE UŠI?


- králičie ušká sú diétne, sú vhodnou maškrtou pre psov trpiacich nadváhou
- vhodná na žuvanie, posilňujú ďasná a chrup
- sú nádherne chrumkavá

 

Králičie uši sú krehkou maškrtou veľkosti veľkosti 16-20 cm, ktorou možno potešiť aj malých psíkov. Sú mierne mastné a ľahké. Králičie uši patrí tiež medzi zákazníkmi k často poptávanému tovaru, pretože sa nimi dajú odmeňovať psíkovia, ktorí majú problémy s nadváhou. Už ste ich vyskúšali?

 

My sami máme sušené maškrty veľmi radi, lebo vždy vieme čo kupujeme. Je to maškrta, ktorá sa nedá ničím oklamať, ani nastaviť, maškrta stopercentne prírodné kvality.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.