SUŠENÁ HOVÄDZIA LOPATKA XXL

Vaša cena: € 6,48
Bez DPH: € 5,78
Zľava: 25.12 %
Běžná cena: € 8,65
Ušetríte: € 2,17
Dostupnosť: Prodej skončil
 
Sušená hovädzia lopatka o veľkosti xxl. Veľkosť maškrty zhruba 42cm.

PREČO ZVOLIŤ TÚTO MAŠKRTU:


- xxl veľkosť (vhodné pre väčšie a veľké rasy)
- sušené len vzduchom, bez farbív, konzervantov a iných látok
- bezpečná maškrta

 

Sušené lopatky xxl sú najväčšími maškrty v našej ponuke. Vďaka veľkosti okolo 42cm sú vhodnou pochúťkou pre plemená ako nemecký ovčiak, leonberger a ďalšie veľké rasy. Maškrta bez farbív, konzervantov, dochucovadiel a iných látok, ktoré nemajú v zdravých maškrtách čo robiť.

 

Nakupte zrychleně množství, které nejčastěji volí ostatní zákazníci

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.