Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

SUŠENÁ BRAVČOVÁ CHRUPAVKA 1kg

Vaša cena: € 10,83
Bez DPH: € 9,41
Zľava: 17 %
Běžná cena: € 13,04
Ušetríte: € 2,22
Dostupnosť: Prodej skončil
 
Sušená bravčová chrupavka, sušená pochúťka pre psov.
Prečo nakupovať draho po kusoch, keď môžete nakúpiť po kilogramoch, využite akciu na slevomat.cz
SUŠENÁ BRAVČOVÁ CHRUPAVKA 1kg

Sušená bravčová chrupavka 1kg


Sušená bravčová chrupavka je maškrta pre psov všetkých plemien. Veľkosť jedného kúsku je cca 12x3 cm. Jedná sa o pochúťku stopercentne prírodnú bez konzervantov a farbív. Kilogramové balenie chrupaviek pre psov vystačí zhruba na jeden mesiac, ak ich používame ako odmenu. Sušené chrupavky neobsahujú nič, čo by mohlo psíkovi ublížiť, nič, čo by sa mohlo v tráviacom ústrojenstve zaseknúť, alebo doň dokonca zapichnúť.

 

Na tomto obrázku vidíte obsah jedného kilogramového balenia.


My sami máme sušené maškrty veľmi radi, lebo vždy vieme čo kupujeme. Je to maškrta, ktorá sa nedá ničím oklamať, ani nastaviť, maškrta stopercentne prírodné kvality.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.