SUŠENÁ BRAVČOVÁ NOHA 50ks

Vaša cena: € 65,17
Bez DPH: € 58,19
Zľava: 50.03 %
Běžná cena: € 130,44
Ušetríte: € 65,26
Dostupnosť: Skladem
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Sušená bravčová noha. Výhodné balenie o 50tich kusoch.

Sušená bravčová noha 50ks


PRE KOHO BERÚ ZÁKAZNÍCI BRAVČOVÉ NOHY?

 

- jedná o čisto prírodnú maškrtu
- posilňujú žuvacie svaly a čistí pejskův chrup
- maškrta obľúbená pre svoju odolnosť a výdrž, vhodná najmä pre väčšie psy
- stredne veľkému psovi trvá rozhryzenie jednej maškrty až 20 minút!

 

Veľkosť jednej bravčové nohy až 25x5x5 cm. Jedná sa o pochúťku stopercentne prírodnú bez konzervantov a farbív. Jedna sušená noha vydrží stredne veľkému psíkovi 15-20 minút.


My sami máme sušené maškrty veľmi radi, lebo vždy vieme čo kupujeme. Je to maškrta, ktorá sa nedá ničím oklamať, ani nastaviť, maškrta stopercentne prírodné kvality.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.