VÝBEROVÉ BRAVČOVÉ UCHO PRE PSOV 1ks

Vaša cena: € 1,26
Bez DPH: € 1,13
Zľava: 27.5 %
Běžná cena: € 1,74
Ušetríte: € 0,48
Dostupnosť: Skladem
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Bravčové ucho pre psov je tradičná a veľmi predávaná sušená pochúťka vhodná pre všetky plemená psov.

BRAVČOVÉ UCHO JE KLASIKA!

 

- neodolateľná vôňa a chuť
- nádherná veľkosť!
- dlhá výdrž
- vhodné ku žuvaniu, posilňuje ďasná a chrup

 

Jedná sa o bravčové ucho veľkosti až 20 cm k dlhému žuvaniu. Tieto uši sú dôkladne triedené a preto sa jedná len o kúsky prvotriednej kvality.

 

Túto suchú klasiku pre nás sušia český výrobca s mnohoročnými skúsenosťami, ktorého výroba podlieha prísnemu veterinárnemu dohľadu.


My sami máme sušené maškrty veľmi radi, lebo vždy vieme čo kupujeme. Je to maškrta, ktorá sa nedá ničím oklamať, ani nastaviť, maškrta stopercentne prírodné kvality.

 

Nakupte zrychleně množství, které nejčastěji volí ostatní zákazníci

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.