DRŽÁK NA RIADIDLÁ PRE PREPRAVNÝ BOX

Vaša cena: € 13,00
Bez DPH: € 10,74
Zľava: 25.25 %
Běžná cena: € 17,39
Ušetríte: € 4,39
Dostupnosť: Skladem 7 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Prepracovaný držiak na riadidlá určený špeciálne pre prepravný box s kódom 24454. Tento držiak je veľmi kvalitný a iste celý box udrží bez problému na riadidlách v&
DRŽÁK NA RIADIDLÁ PRE PREPRAVNÝ BOX

Držiak na riadidlá pre prepravný box 24454

Rozhodli ste sa zo svojho psa urobiť cyklistu, aj keď skôr pasívneho a chcete ho brať so sebou na cyklovýlety? V tom prípade vám odporučíme zaobstarať mu špeciálnu tašku alebo box, ktorý umiestnite na riadidlá vášho bicykla a môžete vyraziť na výlet aj spoločne s vaším psom.
Pre prepravný box 24454 je určený špeciálny držiak na riadidlá, ktorý je dobre prepracovaný, zaistí bezpečné a úplne pevné usadenie prepravného boxu na vaše riadidlá a vy tak budete mať po celú dobu jazdy svojho psa priamo pred očami. Vďaka kvalitnému spracovaniu sa tak udrží prepravný box aj s cenným nákladom po celú dobu na riadidlách vášho bicykla úplne bez problémov a na jednom mieste.
Pozor, jedná sa iba o náhradný diel - držiak!

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.