PREPRAVNÝ BOX NA RIADIDLÁ DE LUXE

Vaša cena: € 82,57
Bez DPH: € 68,24
Zľava: 23.73 %
Běžná cena: € 108,26
Ušetríte: € 25,70
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Prepravný box na bicykel vhodný pre malé psy, mačky a iné malé zvieratá. Pripevňuje sa na riadidlá. S taškou na drobnosti a uchytením na fľašu s pitím. Integrovaná kara

Prepravný box na riadidlá DE LUXE 42x27x25cm (max 7kg)

Tak a je to tady - výlet s priateľmi. Ale čo budete robiť s tým svojím malým pumprdlíkom, predsa mu nedáte vodítko a nebudete ho naháňať tridsiatikilometrovou rýchlosťou za peletónu! Vy ešte nemáte prepravný box na riadidlá? Pozor, nie je to nič, čo by bolo pevnou súčasťou kolesá, ale box slúži ako pomôcka presne na takéto účely. Raz za čas ho vytiahnete zo skrine, oprášite, skontrolujete, či si na ňom nepochutil mol a šup s ním na bicykel. Prepravný box je čisto praktickou pomôckou, ktorú musíte mať pre strýčka príhodu. Prepravný box na bicykel vhodný pre malé psy, mačky a iné malé zvieratá. Pripevňuje sa na riadidlá. S taškou na drobnosti a uchytením na fľašu s pitím. Integrovaná karabinka chráni psíka pred vyskočením. Možno použiť aj ako klasickú prepravku do ruky. Maximálna nosnosť 6 kg. Rozmery prepravky na bicykel Front-Box sú 38 x 25 x 25 cm. Farba čierno-šedá.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.