PREPRAVNÝ KÔŠ NA BICYKEL S KABÍNOU

Vaša cena: € 34,74
Bez DPH: € 28,71
Zľava: 59.85 %
Běžná cena: € 86,52
Ušetríte: € 51,78
Dostupnosť: Skladem 6 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Prepravný kôš na bicykel z kvalitného tmavého vŕbového prútia. Kôš je vybavený drôtenou kabínou, ktorá zabraňuje vyskočeniu zvieraťa.

Prepravný kôš na bicykel s drôtenou kabínou - čierny 50x41x35cm

Elegantný, funkčný a praktický kôš na prepravu psa na riadidlách vášho bicykla. Vzhľadom k rozmerom koša v ňom možné prepravovať psy a mačky do hmotnosti 8 kg. Kôš je čiernej farby, rovnako ako kovová kabína, ktorú priklopíte cez kôš, a váš pes je vďaka nej chránený pred vypadnutím. Po stranách koše sú madlá, aby sa s ním dobre manipulovalo. Psík sa v koši usadia na pohodlný vankúšik semišového vzhľadu a môžete vyraziť na výlet. Kovovú kabínu zaistenú na koši prackami, je možné oddeliť od koša.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.