PREPRAVNÁ TAŠKA DILARA 16x21x38cm

Vaša cena: € 39,09
Bez DPH: € 32,30
Zľava: 54.82 %
Běžná cena: € 86,52
Ušetríte: € 47,43
Dostupnosť: Skladem 3 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Moderná a elegantná prepravná taška na psa v červenej, hnedej a béžovej farbe.

Prepravná taška Dilara

Elegancia a ženy patria k sebe. Všetkým ženám, ktoré rady cestujú alebo napríklad len chodí na nákupy so svojím psím miláčikom, odporúčame tašku Dilara od Trixie.

Telo tašky je vo farbe béžovej a červenej a spodná časť vo farbe hnedej. Ucha sú červená.

Svojimi rozmermi a vzhľadom taška zodpovedá jednak všetkým prvkom moderného a zároveň funkčného doplnku, aj pohodlné a vkusne riešené prepravcu.

 

 

hmotnost: 440g

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.