TBAG ELEGANCE BATOH/VOZÍK NA KOLIESKÁCH

Vaša cena: € 86,91
Bez DPH: € 71,83
Zľava: 30.83 %
Běžná cena: € 125,65
Ušetríte: € 38,74
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Tbag ELEGANCE batoh/vozík na kolieskach s výsuvnou rukoväťou. Materiál nylon. Ideálne pre prepravu psíka. Možno použiť aj ako batoh.

Tbag ELEGANCE batoh/vozík na kolieskach 36x50x27cm max.do 8kg

Jednoduché cestovanie so psom alebo mačkou je ľahko riešiteľný problém vďaka batohu TBAG Elegance na kolieskach. Rozmery: 36 x 50 x 27 cm ju predurčujú pre prepravu psov s hmotnosťou do 8 kg. Batoh je zároveň aj vozíkom s výsuvnou rukoväťou lebo je opatrený kolieskami a je preto ideálnym prepravným prostriedkom pre psíka. Pohodlie pre maznáčika je zabezpečené prostredníctvom mäkkého polstrovania a príjemné nosenie pre majiteľov zase vďaka plne nastaviteľným a anatomicky tvarovaným ramenným popruhom. Tento batoh/vozík môžete v aute pripnúť k bezpečnostným pásom.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.