Naše zboží

TRIMOVACIE NEOSTRÝ HRUBÝ NÔŽ MARS 329

Vaša cena: € 26,04
Bez DPH: € 21,52
Dostupnosť: Prodej skončil
 
Trimovacie nôž MARS Solingen 329 hrubý. Dĺžka noža 17cm, dĺžka čepele 6cm, 18 zubov.

Hrubý neostrý trimovacie nôž pre trimovanie psov s normálnou a hrubou srsťou. Pracovná čepeľ trimovacího nože z nerezovej nástrojovej švédskej ocele je vsadená do jednodielne (nie je polovičná) násady z tvrdého ušľachtilého dreva. Spojenie čepele a rukoväte je zafixované plnými mosadznými nitmi. Tento trimovacie nôž Originál MARS 99 M 329 Solingen Made in Germany je určený pre prácu pravou rukou. Na zubovej časti čepele s dĺžkou 40 milimetrov (merané medzi krajnými zubami) je vybrúsených 18 zubov. Dĺžka kovové čepele 6 centimetrov. Celková dĺžka trimovacího noža 17 centimetrov.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.