CDVET EKOLOGICKÝ ČISTIČ BIOCLEAN 500 ml

Vaša cena: € 23,87
Bez DPH: € 19,73
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
cdVet Ekologický čistič BioClean je univerzálny, ekologický prípravok z prírodných rastlinných tenzidov pre intenzívne čistenie a odmasťovanie.

cdVet  Ekologický čistič BioClean (koncentrát) je univerzálny, ekologický prípravok z prírodných rastlinných tenzidov pre intenzívne čistenie a odmasťovanie. Majitelia psov a mačiek oceňujú BioClean predovšetkým pri odstraňovaní nepríjemných škvŕn a fľakov od moču, hovienok, zvratkov a krvi (háranie) z koberca, gauče alebo autosedačiek. V domácnosti umyje BioClean záchodovú misu, podlahu (kvapnutím do umývacej vody), dvere, rámy okien, psie a mačacie misky. V kuchyni umyje skrinky, stôl, pekáče, mikrovlnku, rúru a iné mastnoty. Z automobilu umyje Bio Clean nalepené mušky (predné sklo, kapota, maska), čiernu špinu z kolies auta (od brzdových doštičiek) a pár kvapiek do ostrekovača prispieva k lepšej viditeľnosti z auta (umyje predné sklo od mušiek a sadzí z dieselových áut, ktoré s vodou tvorí mastný film). V odchovoch zvierat (stajne, ohrady, dojárne mlieka, voliéry, mačacie toalety) odstraňuje BioClean živnou pôdou pre patogény. Tým je posilňovaná biologická rovnováha zdravého ustajnenia, čo znižuje podnety k ochoreniu zvierat. BioClean je biologicky odbúrateľný (nezaťažuje životné prostredie) a je schválený aj pre čistenie a umývanie v potravinárstve (stoly, podlahy, stroje). BioClean odmasťuje a umýva materiály všetkého druhu, nepoškodzuje kovy, plasty, gumu ani laky a nezanecháva lepivé stopy. Balenie: sklenená tmavá fľaštička s kvapkadlom v hrdle a závitovým vrchnákom.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.