Probíhají dovolené! Sklad funguje, objednávky odesíláme, emaily budou vyřizovány příští týden. Děkujeme.

MAZACÍ TUK NA PREVODY A LOŽISKÁ 100 ml

Vaša cena: € 7,35
Bez DPH: € 6,07
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Špeciálny mazací tuk (vazelína) pre mazanie prevodov, klzných a valivých guľôčkových ložísk strihacích strojčekov.

Špeciálny mazací tuk (vazelína) pre mazanie prevodov, klzných aj valivých guľôčkových ložísk strihacích strojčekov.

 

 

Využitie doma - Tento mazací tuk využijeme aj v domácnosti, napríklad na ložiská bicyklov, na mazanie kolies kočíkov, na dverné obmedzovače v aute a alebo na mazanie vrzajících dverí doma.


Praktické balenie - Mazací tuk je balený v praktickej plastovej nádobke so skrutkovacím uzáverom a s uzatváracím klobúčikom. Pred prvým použitím odstrihneme cca 1 mm koniec náustku. Nádobku potom uzatvárame klobúčikom, ktorý odtrhneme z uzáveru.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.