KENNELS FAVOURITE VITAMÍNY RIASA 100tbl

Vaša cena: € 8,65
Bez DPH: € 7,73
Dostupnosť: Skladem 7 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Vitamíny morská riasa, podporuje metabolizmus, zlepšuje vitalitu, pre krásnu srsť a pokožku.

KENNELS FAVOURITE VITAMÍNY S MORSKOU RIASOU 90tbl

URČENÉ PRE:

- psov všetkých plemien

PREČO ZVOLIŤ TOTO KRMIVO:

- 100% prírodný produkt
- stará sa o krásnu srsť a pokožku
- zlepšuje vitalitu
- podporuje metabolizmus

 

• Prečo používame značku Kennels (a bezhranične jej veríme)?

 

Značky KIS-KIS, PRO-VET a Kennels 'Favourite sú kvalitné holandské výrobky určené vašim domácim miláčikom. Tieto krmivá sú výsledkom práce holandských odborníkov s bohatými skúsenosťami a znalosťami v oblasti vývoja a výroby krmív. Výrobky značiek KIS-KIS, PRO-VET a Kennels 'Favourite sú vyrábané a balené výhradne v súlade s tými najprísnejšími požiadavkami na kvalitu:

Sortiment ponúkaných výrobkov KIS-KIS, PRO-VET a Kennels 'Favourite bol vytvorený podľa aktuálnych potrieb zvierat, založený na ich prirodzených potrebách, a to bez komerčných prídavkov a prísad.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.