ČERVENÉ FLEXI VODÍTKO PÁSOK M 5m/25kg

Vaša cena: € 52,13
Bez DPH: € 43,08
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Vodítko FLEXI VARIO Pások M 5m/25kg Červená 1ks

Navíjacie červené psie vodítko Flexi Vario veľ. M 5m / 25kg

Toto vodítko pre stredné psy zaručuje úplnú kvalitu a istotu toho, že keď psíka pripnete, bude tam aj po návrate z prechádzky. Jedná sa o nemecké samonavíjacie vodítko s pásikom, je silnejším a odolnejším variantom tohto produktu, nehrozí pretrhnutie ani iné poškodenie. Je známe po celom svete svojou húževnatosťou a dlhou životnosťou.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.