Naše zboží

RETIAZKOVÉ VODÍTKO PRE VEĽKÝCH PSOV 4mm

Vaša cena: € 15,17
Bez DPH: € 12,54
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Retiazkové vodítko pre veľké psy, ktoré iná vodítka prehrýzajú

Retiazkové vodítko pre veľké psy

Ak sa stretávate s tým, že váš pes bežná vodítka prehrýzáva, vyberte toto retiazkové vodítko, ktoré im "chutiť" určite nebude. Toto vodítko je špeciálne dimenzované pre veľké rasy. U vodítok o menšie sile hrozí deformácia očiek retiazky či pretrhnutia, avšak sila 4mm vydrží aj ťah tých najväčších plemien. Vďaka polstrované čierne nylonové rukoväti je držanie pohodlné. Vodítko sa vám nebude zarezávať do prstov. Dĺžka vodítka 0,9m.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.