ROZDVOJKA NA VODÍTKO REŤAZ S KARABÍNKAMI

Vaša cena: € 15,17
Bez DPH: € 12,54
Dostupnosť: Skladem 8 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Rozdvojka na vodítko reťaz s 2ma karabínami. Voďte si psíkov na jednom vodítku.

Rozdvojka na vodítko

Rozdbočovačka na pricvaknutie dvoch psíkov naraz. Na jednom konci tejto pomôcky je krúžok, na ktorý pripevníte vodítko a na druhom konci dva reťaze s karabínkami, ktoré cvakne za obojky vašich dvoch psíkov.

Takto praktická rozdvojka je perfektnou pomôckou pre tých, ktorí nehľadajú len praktické využitie, ale od každého produktu vyžadujú, aby aj dlho vydržal. Reťaz je kovový, takže každá nečistota pôjde jednoducho preč. Taktiež nemusíte mať obavy z toho, že by vám ho psíkovia rozžuvali a alebo pretrhli. Dĺžka je 2x21cm a šírka materiálu 2mm, čo je dostatočné pre udržanie väčšiny malých, i stredných rás ..

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.