ROZDVOJOVACÍ REŤAZ K VODÍTKU 2x45cm

Vaša cena: € 10,83
Bez DPH: € 8,95
Dostupnosť: Skladem 3 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Rozdvojovací reťaz k vodítku pre veľkého psa s veľkosťou 2x45cm/3mm

Rozdvojovací reťaz k vodítku pre veľkého psa.

Silná rozdvojka, ktorá udrží aj dva veľké psy. Športujete s psíky a alebo s nimi vyrážate len tak na cesty a to s oboma naraz? Vodítko aj obojky už máte a potrebujete iba nejaký výtvor, aby ste mohli mať obaja na jednej šnúre? Kúpte si tento rozdvojovací reťaz. Na jednej jeho strane je očko k nacvaknutiu vodítka a na druhej strane sú karabínky, ktorými pripevníte rozdvojku k obojkom. Materiál je kov, ktorý je odolný a úplne bezúdržbový. Reťaz vám psy ani nepretrhnú, ani neprehryzú. Nie je potreba nijak čistiť.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.