SPLIT VODÍTKO NYLONOVÉ 40-70cm

Vaša cena: € 10,83
Bez DPH: € 8,95
Dostupnosť: Skladem 4 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Split vodítko z nylonu. Riešenie pre dvoch psov na jednej šnúre.

Split vodítko z nylonu

Chcete vziať sebou von dvoch psíkov a ste na to sami? Potrebujete je mať na jednom vodítku, ktoré už máte kúpené a hľadáte vhodné riešenie? Objednajte nylonové split vodítko. Vašich psíkov jednoducho zacvaknite pomocou karabiniek, každého pekne na svoju stranu rozdvojky, a koniec tejto vychytávky pripevníte k vodítku, ktoré už máte.

Nylon oceníte najmä pre jeho ľahkú udržiavateľnosť, ľahkosť a pevnosť. Ak vám záleží na farbe, radšej dopredu volajte či napíšte vašu požiadavku do poznámky. Najčastejšie sa toto vodítko vyrába vo farebnom prevedení - čierna, modrá, červená.

Dĺžku je možné nastaviť od štyridsiatich do sedemdesiatich centimetrov.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.