Naše zboží

VODÍTKO NA BEHANIE 1,3m

Vaša cena: € 26,04
Bez DPH: € 21,52
Dostupnosť: Skladem 3 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Pružné vodítko na behanie so psom, tlmí prudké pohyby vášho maznáčika.

Vodítko na behanie

Chodíte behať a nemáte radi úväzy okolo pása? Radšej by ste vodítko do ruky, ktoré by dokázalo stlmiť náhle výpady psa? Presne k tomu slúži tento produkt, vodítko, ktoré si nasadíte na zápästie a pritom vás nebude obmedzovať v pohybe. Žiadne zvieranie vodítka v ruke, ktoré je pri voľnom behu kontraproduktívne. Vodítko je navyše vybavené reflexnými prvkami, je teda vhodné aj na cyklotrasy či cesty. Dĺžka 90-130cm a šírka 20mm.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.