Naše zboží

DOGTRACE D-CONTROL 1000

Vaša cena: € 260,83
Bez DPH: € 215,56
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
DOGtrace d-control 1000 - elektronický výcvikový obojok s dosahom 1000m. Úplne vodotesný.

DOGtrace d-control 1000 - elektronický výcvikový obojok. Elektronický výcvikový obojok s dosahom až 1000m. '


Vlastnosti:
Tlačidlá 1, 2 pre ovládanie dvoch psov - podsvietený LCD display (zobrazuje vysielanie a vybitie batérie) - funkcia booster (možnosť pevného nastavenia odlišného impulzu) - možnosť voľby krátkeho alebo trvalého impulsu - samostatné tlačidlo pre zvukový signál - voliteľné nastavenie 30 úrovní korekčných impulzov

 

Funkcia impulz:
Aby pes správne pochopil spojitosť medzi impulzmi a jeho nesprávnym správaním, stlačte tlačítko presne vo chvíli, keď Váš pes robí niečo nedovoleného. Z počiatku doporučujeme začať len so zvukovými signálmi. Tým upútate jeho pozornosť a upozorníte ho, že robí niečo zakázané. Akonáhle si pes túto spojitosť vytvorí, môžete začať s korekčnými impulzmi pre efektívnejší výcvik. Korekčné impulzy sú nastaviteľné v niekoľkých úrovniach. Stlačením tlačidla krátkeho impulzu vyšlete Vašemu psovi upozornenie v podobe korekčného impulzu prenášaného dvoma elektródami umiestnenými na prijímacom obojku po dobu, ktorá je kratšia ako jedna sekunda. Stlačením tlačidla dlhého impulzu vyšlete sadu korekčných impulzov po celú dobu, po ktorú budete držať tlačidlo stlačené, avšak s obmedzením max. Na 8 sekúnd.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.