Naše zboží

DOGTRACE D-CONTROL 1600

Vaša cena: € 282,56
Bez DPH: € 233,52
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
DOGtrace d-control 1600 - elektrický výcvikový obojok s dosahom 1600m. Úplne vodotesný.

DOGtrace d-control 1600 - elektronický výcvikový obojok. Elektronický výcvikový obojok s dosahom až 1600m.


Elektronický výcvikový obojok - dosah až 1600m. Funkcia nastavenia úrovne 30 korekčných impulzov, vysielanie a vybitie batérie sú zobrazované na podsvietenom LCD. TIP: Vysielač disponuje funkciou booster. Na uvedenom tlačítku si môžete navoliť odlišnú úroveň intenzity korekčného impulzu, než akú bežne používate. Toto tlačidlo môžete využívať pre riešenie extrémnych situácií, kedy Váš pes na štandardne nastavenú úroveň korekčného impulzu nezareagoval.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.