ŠKRABKA VÄČŠÍ ŠPICATÁ NA ZUBNÉ MEDZERY

Vaša cena: € 19,52
Bez DPH: € 16,13
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Väčšia profesionálna dentálna nerezová špicatá škrabka na odstránenie zubného kameňa z medzier medzi zubami u psov.

Väčšia profesionálna dentálna škrabka z nerezovej chirurgickej ocele na odstraňovanie zubného kameňa špicatá. Špicatou veľkou škrabkou čistíme väčšie medzizubné medzery (tam, kde sú zuby ďalej od seba). Šesťhranné telo nástroja je opatrené priečnym protišmykovým vrúbkovaním. Polomer lopatkovitého rádiusu (prehnutia) pracovnej časti škrabky je 10 milimetrov. Celková dĺžka škrabky 15 centimetrov.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.