ZUBNÁ KEFKA NA PRSŤ 2ks

Vaša cena: € 3,00
Bez DPH: € 2,48
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Zubná kefka na prstík pre perfektný kontakt kefky so zubami.

Zubná kefka pre psov na prstík

PREČO SI VYBRAŤ ZUBNÚ KEFKU NA PRSTÍK:


- kefka je malá, lacná, ale účinná
- sada 2v1, jedna kefka tvrdá, druhá mäkká
- kefky masírujú a teda prekrvujú ďasná
- Zubné kefky pomáhajú predchádzať ich predčasnému vypadávaniu

Dva druhy zubných kefiek navlékajúcich sa na prst v jednom balení. Zubná kefka navlékající sa na prst umožňuje perfektný kontakt kefky a zubov vášho psa

V tomto balení nájdete jednu tvrdší kefku pre čistenie zubov od usazujícího sa zubného povlaku a kameňa, ktorý následne spôsobuje nepríjemný zápach. Ďalej potom jednu kefku mäkšie  pre masírovanie ďasien. Masírovanie ďasien je dôležité pre ich prekrvovanie a následné spevňovanie. Masírovaním ďasien predchádzame tak predčasnému vypadávaniu zubov. Predovšetkým malé plemená domácich maznáčikov sú náchylné práve na predčasné vypadávanie zubov. Táto dentálna súprava vám pomôže predchádzať problémom spôsobeným neošetřením zubov vášho psa.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.