ZUBNÁ PASTA PRE PSOV HOVÄDZIA 100g

Vaša cena: € 5,17
Bez DPH: € 4,28
Dostupnosť: Prodej skončil
 
Zubná pasta pre psov s hovädzou príchuťou 100 g od Trixie. Čistenie zubov obmedzuje tvorbu zubného kameňa a zmierňuje zápach z papule.

Zubná pasta pre psov od Trixie s hovädzou príchuťou 100 g.


PREČO SI PSÍK ZUBNŮPASTU OBĽLŮBI?

- je chutná, s hovädzou príchuťou

- obmedzuje tvorbu zubného kameňa
- zamedzuje zápachu z tlamy
- má antibakteriálne účinky
- spolu s kefkou masíruje ďasná


Zubná pasta pre všetky plemená psov, ktorá dokonale čistí zuby psa, obmedzuje tvorbu zubného kameňa a zápach z tlamy, má výrazné antibakteriálne účinky. Spolu so zubnou kefkou pomáha masírovať ďasná.
Táto psie pasta na zuby je novinkou v oblasti starostlivosti o chrup vášho psíka. Viete, prečo bude psík čistenie zubov touto zubnou pastou milovať? Je to preto, že pasta má príchuť hovädzieho mäsa.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.